| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.4mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.04 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.7mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.07 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.9mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.09 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2051mm*911mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Product Name | PET Strap Winder |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Weight (KG) | About 1300 |
| Maximum Winding Diameter | 120CM |
| Rewind-up Range | 8MM-32MM |
| Product Name | PET Strap Winder |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Weight (KG) | 1301 |
| Rewind-up Range | 8MM-32MM |
| Length Of Paper Tube | ≤300MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1349mm * 2261mm |
| Weight (KG) | 900.1 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.3mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.4 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350mm * 2259.9mm |
| Weight (KG) | 900 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |