| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.7V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.0m×4.3m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.2V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.1m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.3V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.2m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.9V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.8m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.91V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.9m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.4V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.3m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.5V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.4m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.84MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.4MM |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.4V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.8m×4.0m |
| Total Power | 120KW |
| Product Name | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Applicable Raw Materials | PP Granules/recycled Materials |
| Voltage | 380.7V |
| Dimension(l*w*h) | 45m×2.5m×4.6m |
| Total Power | 120KW |