| Uiterlijk en afmetingen | 1320 mm × 1100 mm × 1700 mm |
| Gewicht van de machine | Ongeveer 600 kg. |
| Inlaatvermogen | 380 V |
| Maximaal vermogen | 3 kW |
| Maximale werkdruk van het systeem | 0.8MPa |
| Minimale werkdruk van het systeem | 0.6MPa |
| Maximale wikkelde diameter | 800 mm |
| Verplaatsingsbereik | 8MM-32MM |
| Lange papierbuis | ≤ 200 mm |
| Model van de uitrusting | PETSA-SS |