| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380.8V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45μ×2,5μ×4,7μ |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380,92 V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45μ×2,5μ×4,91μ |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380.6V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45m×2,5m×4,5m |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380,91 V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45m×2,5m×4,9m |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380,9 V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45m×2,5m×4,8m |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380.7V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45m×2,5m×4,6m |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380.2V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45μ×2,5μ×4,1μ |
| Όνομα προϊόντος | PP Strap Band Extrusion Line |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες πρώτες ύλες | Σκόρπια PP/ανακυκλωμένα υλικά |
| Δυναμικό | 380.3V |
| Διάσταση (l*w*h) | 45μ×2,5μ×4,2μ |