| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050mm*910.2mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.2MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100.9mm*2051mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350.1mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.5 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100.3mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050.4mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.4MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050mm*910.4mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.4MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100.3mm*2051mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Product Name | PET Strap Winder |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Weight (KG) | 1301KG |
| Rewind-up Range | 8MM-32MM |
| Length Of Paper Tube | ≤301MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050mm*910.1mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.1MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100.5mm*2051mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |