| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1599mm * 1351mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.5 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.2mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.3 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.1mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.02 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050.2mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.2MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.84MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.4MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.91MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.91MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.89MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.9MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1599mm * 1351mm * 2261mm |
| Weight (KG) | 909KG |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1599mm * 1349mm * 2261mm |
| Weight (KG) | 902KG |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Product Name | PET Strap Extrusion Line |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600.2mm * 1350mm * 2260mm |
| Weight (KG) | 900.3 |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |