| Brand Name | Yicheng |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 790 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Dimension(l*w*h) | 1500mm*1200mm*2100mm |
|---|---|
| Putar Ulang Jangkauan | 8MM-32MM |
| Voltage | 380V |
| Warranty | 1 Year |
| Tekanan Operasi Maksimum Dari Sistem | 0.8mpa |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Weight (KG) | 890 |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350mm * 2260mm |
| Product Name | Automatic Strap Winder |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350mm * 2260mm |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension(l*w*h) | 2000mm * 1300mm * 1800mm |
|---|---|
| Length Of Paper Tube | 160-200MM |
| Maximum Power | 2 KW |
| Minimum Operating Pressure Of The System | 0.6MPa |
| Voltage | 380V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350mm * 2260mm |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | Yicheng |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100mm*2200mm |
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 1300 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2000mm * 1300mm * 1800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1200mm * 1100mm * 1800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1200mm * 1100mm * 1800mm |
| Warranty | 1 Year |