| Product name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| voltage | 380V |
| dimension(l*w*h) | 2100mm*2050.1mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum winding diameter | 1200.1MM |
| Productnaam | Huisdierenband machine |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| Afmeting (l*b*h) | 2100 mm*2050 mm*910 mm |
| gewicht (kg) | 1205 |
| Maximale wikkeldiameter | 1200 mm |