| Productnaam | PP-stropband-extrusielijn |
|---|---|
| Toepasselijke grondstoffen | PP-granula's/recyclingmaterialen |
| Spanning | 380,1V |
| Dimensie (L*W*H) | 45m×2,5m×4,0m |
| Totale kracht | 120 kW |
| Uiterlijk en afmetingen | 1500mm*1000,1mm*1900mm |
|---|---|
| Maximale wikkeldiameter | 500 mm |
| Machinegewicht | ongeveer 380KG |
| Terugspoelbereik | 8 mm tot 20 mm |
| Invoerkracht invoeren | 220V |
| Spanning | 380V |
|---|---|
| Dimensie (L*W*H) | 2000.3mm * 1300mm * 1800mm |
| Gewicht (kg) | 400 |
| Maximale wikkeldiameter | 500 mm |
| Terugspoelbereik | 8 mm tot 20 mm |
| Productnaam | Pp die machine vastbinden |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| Dimensie (L*W*H) | 1951mm*1301mm*1600mm |
| Gewicht (kg) | 400 |
| Maximale wikkeldiameter | 500 mm |
| Product name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| voltage | 380V |
| dimension(l*w*h) | 2100mm*2050.1mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum winding diameter | 1200.1MM |
| Productnaam | Huisdierenband machine |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| Afmeting (l*b*h) | 2100 mm*2050 mm*910 mm |
| gewicht (kg) | 1205 |
| Maximale wikkeldiameter | 1200 mm |
| Productnaam | Pp die machine vastbinden |
|---|---|
| Dimensie (L*W*H) | 2000,6 mm * 1300 mm * 1800 mm |
| Gewicht (kg) | 400 |
| Maximale wikkeldiameter | 500,3 MM |
| Terugspoelbereik | 8 mm tot 20 mm |
| Productnaam | Automatische riemwinder |
|---|---|
| Afmeting (l*b*h) | 2100 mm * 2100,2 mm * 2200,4 mm |
| gewicht (kg) | 1299 |
| Maximale wikkeldiameter | 1199mm |
| Terugspoelbereik | 8,38 MM-32 MM |
| Productnaam | PP omsnoeringsmachine |
|---|---|
| Afmeting (l*b*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| gewicht (kg) | 400 |
| Maximale wikkeldiameter | 1200 mm |
| Terugspoelbereik | 8.3MM-20MM |
| Product name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| voltage | 380V |
| dimension(l*w*h) | 2100.1mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum winding diameter | 1200MM |