| Product Name | Automatic Strap Winder |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100.6mm*2200.4mm |
| Weight (KG) | 1300 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.4MM-32.6MM |
| Product Name | Automatic Strap Winder |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100.1mm*2200.4mm |
| Weight (KG) | 1300 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.4MM-32.1MM |
| Product Name | Automatic Strap Winder |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100.9mm*2200.4mm |
| Weight (KG) | 1300 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.4MM-32.9MM |
| Brand Name | Yicheng |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 790 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Maximum Winding Diameter | 800MM |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 1600mm * 1350mm * 2260mm |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Automatic Strap Winder |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100.3mm*2200.4mm |
| Weight (KG) | 1300 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.4MM-32.3MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050mm*910mm |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | Yicheng |
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2100mm*2200mm |
| Warranty | 1 Year |