| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 2000.6mm * 1300mm * 1800mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 500MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.4mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.5MM-20MM |
| Machine Weight | 380.5KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.6MM-20MM |
| Machine Weight | 380.6KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.8MM-20MM |
| Machine Weight | 380.8KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.9MM-20MM |
| Machine Weight | 380.9KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.99MM-20MM |
| Machine Weight | 380.99KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |