| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.3mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.3MM |
| Rewind-up Range | 8MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.6mm * 1800mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200.2MM |
| Rewind-up Range | 8MM-20.2MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200.2mm * 1800.1mm * 1600mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8MM-20MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Power Supply | 110V/220V 50/60Hz |
| Material | PP Strap |
| Table Height | 750mm |
| Strap Width | 6-15.1mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8MM-20MM |
| Machine Weight | 380KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.2MM-20MM |
| Machine Weight | 380.2KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.3MM-20MM |
| Machine Weight | 380.3KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.7MM-20MM |
| Machine Weight | 380.7KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Weight (KG) | 400.3 |
| Dimension(l*w*h) | 2000mm * 1300.4mm * 1800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Maximum Winding Diameter | 500.3MM |
| Product Name | PP Strapping Machine |
|---|---|
| Dimension(l*w*h) | 1200mm * 1800.8mm * 1600.3mm |
| Weight (KG) | 400 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Rewind-up Range | 8MM-19MM |