| Productnaam | Machine voor het maken van PET-banden |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 0,83 mpa |
| Maximale wikkeldiameter | 801MM |
| Maximaal vermogen | 2,7 kW |
| Lengte van papieren buis | 150 mm tot 190,3 mm |
| Productnaam | Machine voor het maken van PET-banden |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 0,86 MPa |
| Maximale wikkeldiameter | 801MM |
| Maximaal vermogen | 2,7 kW |
| Lengte van papieren buis | 150 MM-190,6 MM |
| Productnaam | Machine voor het maken van PET-banden |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 0,85 mpa |
| Maximale wikkeldiameter | 801MM |
| Maximaal vermogen | 2,7 kW |
| Lengte van papieren buis | 150MM-190.5MM |
| Productnaam | Machine voor het maken van PET-banden |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 0,81 mpa |
| Maximale wikkeldiameter | 801MM |
| Maximaal vermogen | 2,7 kW |
| Lengte van papieren buis | 150MM-190.1MM |
| Productnaam | Machine voor het maken van PET-banden |
|---|---|
| Maximale werkdruk | 0.88MPa |
| Maximale wikkeldiameter | 801MM |
| Maximaal vermogen | 2,7 kW |
| Lengte van papieren buis | 150 MM-190,8 MM |
| Productnaam | PP -riemmachine |
|---|---|
| Terugspoelbereik | 8,1 mm-20 mm |
| Machinegewicht | 380.1kg |
| Apparatuurmodel | PPFA-SH |
| Maximale wikkeldiameter | 500 mm |
| Product name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| voltage | 380V |
| dimension(l*w*h) | 2100.1mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum winding diameter | 1200MM |
| Productnaam | Huisdierenband machine |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| Afmeting (l*b*h) | 2100 mm*2050 mm*910 mm |
| gewicht (kg) | 1205 |
| Maximale wikkeldiameter | 1200 mm |