| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής ιμάντων PET |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 0,83MPa |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 801MM |
| Μέγιστη ισχύς | 2,7 kW |
| Μήκος σωλήνα χαρτιού | 150MM-190.3MM |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής ιμάντων PET |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 0,86 MPa |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 801MM |
| Μέγιστη ισχύς | 2,7 kW |
| Μήκος σωλήνα χαρτιού | 150mm-190,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής ιμάντων PET |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 0,85MPa |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 801MM |
| Μέγιστη ισχύς | 2,7 kW |
| Μήκος σωλήνα χαρτιού | 150MM-190.5MM |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής ιμάντων PET |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 0,81MPA |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 801MM |
| Μέγιστη ισχύς | 2,7 kW |
| Μήκος σωλήνα χαρτιού | 150MM-190.1MM |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής ιμάντων PET |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 00,88MPa |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 801MM |
| Μέγιστη ισχύς | 2,7 kW |
| Μήκος σωλήνα χαρτιού | 150mm-190,8mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή κατασκευής λουτρών PP |
|---|---|
| Επανόρθωμα της περιοχής | 8.1mm-20mm |
| Βάρος μηχανής | 380.1kg |
| Μοντέλο εξοπλισμού | PPFA-SH |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 500mm |
| Product name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| voltage | 380V |
| dimension(l*w*h) | 2100.1mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum winding diameter | 1200MM |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή ζώνης κατοικίδιων ζώων |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V |
| Διάσταση (l*w*h) | 2100mm*2050mm*910mm |
| βάρος (kg) | 1205 |
| Μέγιστη διάμετρος περιέλιξης | 1200 χλστ |