| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.83MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.3MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.86MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.6MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.85MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.5MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.81MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.1MM |
| Product Name | PET Strap Making Machine |
|---|---|
| Maximum Operating Pressure | 0.88MPa |
| Maximum Winding Diameter | 801MM |
| Maximum Power | 2.7 KW |
| Length Of Paper Tube | 150MM-190.8MM |
| Product Name | PP Strap Making Machine |
|---|---|
| Rewind-up Range | 8.1MM-20MM |
| Machine Weight | 380.1KG |
| Equipment Model | PPFA-SH |
| Maximum Winding Diameter | 500mm |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100.1mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1200 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |
| Product Name | PET Strapping Band Machine |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Dimension(l*w*h) | 2100mm*2050mm*910mm |
| Weight (KG) | 1205 |
| Maximum Winding Diameter | 1200MM |